Šport

    XVI. Celoslovenské športové hry

           LIPTOVSKÝ  MIKULÁŠ  2013

 

           

     Najlepší jednotlivci podľa kategórií:

 ŽENY:   I. kategória – Chrzánová Oľga – Žilina

              II. kategória – Drozdíková Anna – B. Bystrica

             III. kategória – Oreská Alžbeta – Bratislava

 

  MUŽI: I. kategória – Solčianský Jozef – Trenčín

             II. kategória – Mikovíny Rudolf – Žilina

           III. kategória – Valárik Ľudovít – Žilina

 

    Výsledky krajských družstiev

       1.      Žilina                            81 bodov

       2.      Banská Bystrica                78 bodov

       3.      Trenčín                                66 bodov

       4.       Nitra                                     44 bodov

       5.      Bratislava                           41 bodov

       6.      Trnava                                 36 bodov

       7.      Košice                                  19 bodov

       8.      Prešov                                  16 bodov

 

     Najúspešnejšími jednotlivcami z nášho kraja boli:

     Ing. Solčiansky Jozef  -  2 x  1. miesto,  1 x 2.  miesto  - 13 bodov

     Michalíková  Eva            1 x  1. miesto   2 x 2. miesto  -  11 bodov

     Dobrodenka Anton         2 x  1. miesto                          -  10 bodov

 

     Ďalší medajlisti:   Tyiriaková  Mária   1 x  1. miesto, 1 x  3. miesto          - 6 bodov
                                                Tomiš  Milan          1 x  1. miesto,  1 x  3. miesto         - 6 bodov
                                    Vácval  Peter      1 x  1. miesto                         - 5 bodov
                                    Hlubina  Július    1 x  1. miesto                         - 5 bodov
                                    Badínska  Emília  1 x  2. miesto,  1 x  3. miesto - 4 body
                                    Popluhárová  Irena  1 x  2. miesto                    - 3 body
                                    Dubovanová  Anna  1 x  2. miesto                    - 3 body
                                    Hatalová  Milena  2 x  3. miesto                        - 2 body
                                    Markovič  Stanislav  1 x  3. miesto                    - 1 bod

  /do súťaže krajov sa zarátavalo 10 najúspešnejších jednotlivcov/             

                                        

   

Vyhľadávanie

© 2013 Všetky práva vyhradené.